WIERCENIE OTWORÓW

Wiercenie otworów to kolejna usługa związana z metalem, która jest w naszym katalogu. Dzięki niemu mogą Państwo uzyskać dostęp do profesjonalistów, którzy przy pomocy nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego osprzętowania mogą zapewnić dokładne i głębokie wiercenie w metalu.

Bardzo chętnie wykonujemy dla naszych klientów wiercenie w metalu w różnych skalach. Zajmujemy się także wierceniem w metalu głębokim, co pozwala na uzyskanie odpowiednich efektów dla wielu z naszych klientów. Nasze usługi związane z wierceniem opierają się nie tylko o najlepszy sprzęt, lecz także o wieloletnie doświadczenie specjalistów, którym powierza się tak bardzo odpowiedzialne zadanie.

Skutkiem tego, jeśli potrzebują Państwo w pełni profesjonalnego i jakościowego rozwiązania dla wiercenia w metalu, jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym momencie, oferując swoją usługę!


SALKRON jest prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje usługi spawalnicze, wiercenie otworów oraz usługi ślusarskie – Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz i okolice.

Salkron Stalowa Wola

SALKRON Piotr Sałęga

ul. 1 Sierpnia 16

37-450 Stalowa Wola

Tel.: +48 664 348 894

© 2021 SALKRON