CIĘCIE PLAZMOWE CNC STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, NISKO

Nasza firma proponuje usługę cięcie plazmą dzięki najwyższej klasy urządzeniu sterowanym numerycznie (przy pomocy CNC) w mieście Stalowa Wola. Dzięki temu, dostępna u nas technologia pozwala na cięcie blach o różnych parametrach. Nasze usługi wykonujemy z pełną dokładnością, a także dbałością o terminy wszystkich klientów. Skutkiem tego, zyskują Państwo dostęp w mieście Stalowa Wola do w pełni profesjonalnej usługi, która pozwoli wykorzystać w pełni potencjał cięcia plazmowego.

Nasza wykwalifikowana kadra a także profesjonalne oprogramowanie wraz z osprzętem pozwolą w pełni efektywnie wykorzystać cięty materiał, a także zapewnić szybką realizację każdego zlecenia, zachowując najwyższy standard jakości. Najczęściej wykonujemy usługi cięcia plazmowego dla klientów następujących miast: Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Sandomierz. Obszar naszej działalności nie ogranicza się tylko do województwa podkarpackiego, ale do województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego oraz lubelskiego.

Cięcie plazmą jest techniką  wykorzystywaną  przy wykonaniu materiałów o bardzo skomplikowanym kształcie.


SALKRON jest prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje usługi CNC, cięcie plazmowe, cięcie i gięcie blach oraz usługi ślusarskie – Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz i okolice.

Salkron Stalowa Wola

SALKRON Piotr Sałęga

ul. 1 Sierpnia 16

37-450 Stalowa Wola

Tel.: +48 664 348 894

© 2021 SALKRON