spawanie stali czarnej i nierdzewnej stalowa wola

Nasza oferta spawania dotyczy wszystkich rodzajów metalu. Zajmujemy się kompleksowo stalą czarną, stalą nierdzewną, aluminium i innymi materiałami metalowymi, które nadają się do spawania.

Wybierając naszą usługę spawania stali czarnej i nierdzewnej uzyskują Państwo wsparcie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w spawalnictwie. Nasze działania opieramy o wysokiej klasy sprzęt do spawania, który oferuje pełną precyzję i wysoką jakość spawów, które nakładane są na daną powierzchnię.

Oprócz tego, gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, zadowolenie z efektów, a także pełną terminowość przy realizacji wszystkich zleceń związanych ze spawaniem. Podejmujemy się chętnie trudnych i nietypowych realizacji, dlatego zapraszamy do kontaktu w wypadku każdego zlecenia związanego ze spawaniem, które mają Państwo przygotowane do wykonania.


SALKRON jest prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje usługi spawalnicze – spawanie aluminium, spawanie stali nierdzewnej oraz usługi ślusarskie – Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz i okolice.

Salkron Stalowa Wola

SALKRON Piotr Sałęga

ul. 1 Sierpnia 16

37-450 Stalowa Wola

Tel.: +48 664 348 894

© 2021 SALKRON