MALOWANIE PROSZKOWE STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, RZESZÓW, NISKO

Malowanie proszkowe to usługa, której nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Do Państwa dyspozycji jest nasza nowoczesna lakiernia, która wyposażona została w nowoczesne urządzenia do malowania proszkowego. Dzięki nim nakładanie farby nawet na trudnych powierzchniach nie stanowi większego kłopotu. Do wyboru naszych klientów jest także możliwość malowania proszkowego zarówno z podkładem, jak i bez niego.

Nasza firma jest w stanie wykonać malowanie proszkowe na wielu elementach, w tym na bramach, ogrodzeniach, grzejnikach, elementach maszynowych i samochodowych, na meblach metalowych oraz na pozostałych elementach stalowych i aluminiowych. Tak szeroki zakres usług malowania proszkowego pozwoli Państwu znaleźć pełne zadowolenie.

Jeśli więc poszukują Państwo w pełni odpowiedzialnej i profesjonalnej firmy zajmującej się malowaniem proszkowym, jesteśmy do Państwa dyspozycji od ręki!


SALKRON jest prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje usługi spawalnicze, malowanie proszkowe oraz usługi ślusarskie – Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz i okolice.

Salkron Stalowa Wola

SALKRON Piotr Sałęga

ul. 1 Sierpnia 16

37-450 Stalowa Wola

Tel.: +48 664 348 894

© 2021 SALKRON